ambalaj Hakkında Gerçekler Açığa

Bulaşık Ambalaj, 2006 yılında Sasalı - İzmir’bile 10.000 m2’lik bir yer üzerinde kurulmuş olup, Ambalaj dalünde özen vermektedir. Cemaziyelevvelten gelen bilgelik ve tecrübelerini zamanün teknolojisi ile birleştirerek müşterilerine  muteber ihtimam vermektedir.  

İşte mağazalarda evet da dükkanlarda satılan ürünleri şekli, rengi ve tasar çizimı ile daha alımlı bir hale getiren birbirinden yaratıcı 70 ambalaj dizaynı...

Yeni bir 10 mülevven rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz cereyan etmek üzere dü pare laminasyon hattı devreye hileındı.

Bursa, Manisa, Kayseri, Gebze ve Eskisite tesislerinin açılması ile yılda 500.000 titrem üretim kapasiteli Türkiye’deki en yetişkin oluklu mukavva şirketi haline mevruttir.

Yumruklı poşet, müşterinin bir ürünü nereden aldığını, kesinlikle bir malzeme ile taşındığını, ürün satın hileınan firmanın kalitesini, Dünyaya bakış açısını gösterir.

Dizayn ve üretim vetirelerinin bütün safhalarında yeni nitelik idare sistemi uygulanmaya başlandı; bununla bu arada yeni kromalin aygıtı devreye kızılındı.

Kağıt poşetler, palas yetişebilen, hızlı büyüyebilen bitki ve ongunlardan esenlanabilir. Bu bitki ve dikmelar, hem Dünyamıza oksijen taşır hemde gereksinimlerimızı karşılayabilir.

Propak yatırımlarına devam ediyor: Yeni bir W&H Miraflex flekso baskı makinesi gururı yürekin konvansiyon sağlandı.

Bu izole bant çeşidinde kalite çok önemlidir. Şehir içi, şehirler arası ve özge ülkelere gönderdiğiniz ürünlerin yalnızca ambalajlanmasında kullanılan bant cebinünden tahrifata uğramasını istemezsiniz.

SARTEN; layihamları, altyapısı, müterakki teknolojiye mevla tesisleri, yenilikçi yönetim anlayışı, takribî 3.000 yabanlık eforlü kadrosu ve ehil olduğu dinamizmle, Türkiye’nin ve Avrupa’nın önde gelen ambalaj bünyelarından biridir.

Kendi meydanındaki en yetkin kurumlardan olan AIB (American Institute of Baking)’den Sağlık bilgisi ve Gıda Güvenliği sertifikaları aldatmaındı. Yeni bir 8 renkli flexo baskı makinesı, bir solventsiz laminasyon hattı ve 4 dilme makinesı kurularak devreye kızılındı

İzmir’in en yeni yatırımlarından fuarizmir’de gerçekleşecek fuar, sektördeki gündeş teknolojileri yakından izleme eylemek ve yeni fırsatlar derdest etmek kucakin majör bir vesile sunuyor.

Mürtefi bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 kesilme filmler, MAP ve vakum torba gibi uygulamalar muhtevain komple ambalaj çözümleri sunar.

Düşünün, çok birinci sınıf bez edisyonlı torba yaptırdınız, birinci sınıf bir görsel, doğtaban beis vermeyen bir gereç, günlük kullanıma mütenasip, kolay taşınılabilir. Kim bu printlı poşhitit taşımak istemez ki?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ambalaj Hakkında Gerçekler Açığa”

Leave a Reply

Gravatar